Úvod » KP 2024 » Rozlosování + výsledky
Rozlosování + výsledky KP 2024
publikováno 09.04.2024 (aktualizováno 10.04.2024)
1.kolo: 19.4.2024 -17:00
Horní Radechová - Peklo B
Dolní Radechová - Zbečník B
Ruchadlo - Peklo A
Choceň - Bohuslavice
volno:V.Petrovice
2.kolo: 26.4.2024 -17:00
Velké Petrovice - Dolní Radechová 24.4.
Peklo A - Horní Radechová 24.4.
Zbečník B - Choceň 24.4
Bohuslavice - Ruchadlo A
volno: Peklo B
3.kolo: 3.5.2024 -17:00
Peklo B - Peklo A 1.5.
Choceň - V.Petrovice
Horní Radechová - Bohuslavice
Ruchadlo A - Zbečník B
volno: Dolní Radechová
4.kolo: 10.5.2024 -17:00
Dolní Radechová - Choceň
Bohuslavice - Peklo B
V.Petrovice - Ruchadlo A 8.5.
Zbečník B - Horní Radechová 8.5.
volno: Peklo A
5.kolo: 17.5.2024 -17:00
Peklo A - Bohuslavice 15.5.
Ruchadlo A - Dolní Radechová
Peklo B - Zbečník B 15..5
Horní Radechová - V.Petrovice
volno: Choceň
6.kolo: 24.5.2024 -17:00
Choceň - Ruchadlo A
Zbečník B - Peklo A 22.5.
Dolní Radechová - Horní Radechová
V.Petrovice - Peklo B 22.5
volno: Peklo A
7.kolo: 31.5.2024 -17:00
Bohuslavice - Zbečník B
Horní Radechová - Choceň
Peklo A - V.Petrovice 29.5.
Peklo B - Dolní Radechová 29.5.
volno: Ruchadlo A
8.kolo: 7.6.2024 -17:00
Ruchadlo A - Horní Radechová
V.Petrovice - Bohuslavice 5.6.
Choceň - Peklo B
Dolní Radechová - Peklo A
volno: Zbečník B
9.kolo: 14.6.2024 -17:00
Zbečník B - V.Petrovice 12.6.
Peklo B - Ruchadlo A 12.6.
Bohuslavice - Dolní Radechová
Peklo A - Choceň 12.6.
volno: Horní Radechová
PLAY-OFF + SKUPINA O 7.-9.MÍSTO
10.kolo: 21.6.2024 -17:00
Umístěný 6 - Umístěný 3
Umístěný 5 - Umístěný 4
Umístěný 7 - Umístěný 8
Volno: Umístěný 1.,2.,9.
11.kolo: 28.6.2024 -17:00
Umístěný 3 - Umístěný 6
Umístěný 4 - Umístěný 5
Umístěný 9 - Umístěný 7
Volno: Umístěný 1.,2.,8.
12.kolo: 30.8.2024 -16:30
Vítěz 3-6 (hůř postavený) - Umístěný 1
Vítěz 3-6 (lépe postavený) - Umístěný 2
Umístěný 8 - Umístěný 9
Volno: Umístěný 7., 2x prohraný z předkola
13.kolo: 6.9.2024 -16:30
Umístěný 1 - Vítěz 3-6 (hůř postavený)
Umístěný 2 - Vítěz 3-6 (lépe postavený)
O 5.místo: Hůř - lépe postavený
Umístěný 8 - Umístěný 7
Volno: Umístěný 9.
14.kolo: 13.9.2024 -16:30
Finále: Hůř - lépe postavený
O 3.místo: Hůř - lépe postavený
O 5.místo: Lépe - hůř postavený
Umístěný 7 - Umístěný 9
Volno: Umístěný 8.
15.kolo: 20.9.2024 -16:30
Finále: Lépe - hůř postavený
O 3.místo: Lépe - hůř postavený
Umístěný 9 - Umístěný 8
Volno: Umístěný 7.,6.,5.
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: nohejbal
Návštěv: 37817
Dnes: 5
Online: 1